Inženýr dodavatelské kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Kopřivnice

Hledáme zkušeného inženýra kvality, který by měl na starosti rozvoj dodavatelské sítě. Máme zájem o uchazeče, kteří se nebojí komunikace, umí jednat na rovinu a dorozumí se anglicky.

Popis pozice

  • Vaším hlavím úkolem bude rozvíjet dosavadní dodavatelskou síť
  • Budete vyhledávat nové dodavatele, kvalifikovat je a provádět prvotní audity
  • Budete postupovat podle metodik APQP, PPAP
  • Ponesete zodpovědost za hodnocení dodavatelů ve vztahu ke kvalitě
  • Budete spolupracovat s projektovými týmy a budete pomáhat řešit dodavatelské reklamace
  • Občas budete jezdit i na kontrolní návštěvy k dodavatelům

Požadavky

  • Praxi ve výrobním podniku v oblasti kvality, technologie nebo výroby
  • Znalost metodik: SPC, MSA. 8D, Ishikawa, FMEA, CP, APQP, PPAP, VDA 6.3
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat za dodavateli
  • ŘP sk. B
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost firemního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Benefitní program
  • Firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Liczmanová
E-mail: tereza.liczmanova@manpower.cz
Telefon: +420727810539