Operátor do výroby

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Do malé rodinné firmy poblíž Kolína, která se zabývá povrchovými úpravami dílů pro stavební a automobilový průmysl, hledáme šikovné a spolehlivé operátory.

Popis pozice

  • antikorozní povrchová úprava materiálu
  • obsluha stroje

Požadavky

  • vyučení ve strojírenském oboru (není podmínkou)
  • praxe ve výrobní firmě výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (R/O/N)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost učit se novým věcem
  • nutnost vlastní dopravy

Nabízíme

  • stabilitu a jistotu práce v klidném prostředí malé firmy
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný IHNED!

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Alena Chocholatá
E-mail: Alena.Chocholata@manpower.cz
Telefon: +420 777 806 412