Reality Business Developer

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Jste energický, komunikativní a asertivní člověk? Chtěl/a byste při své práci využívat angličtinu a své obchodní charisma? Potom hledáme právě Vás.

Pro našeho klienta, rychle rostoucího developera a správce komerčních nemovitostí, nyní hledáme šikovného Reality Business Developera.

Budeme se těšit na Váš životopis.

Popis pozice

  • hledání nájemců a zajišťování obchodů pro naše portfolio nemovitostí v regionu
  • vytváření a udržování sítě kontaktů
  • koordinace schůzek a prohlídek s klienty a místními projektovými manažery
  • průzkum pozemků, prodejní činnost a následná péče o klienta

Požadavky

  • zkušenost v oblasti nemovitostí
  • dobrá znalost mluvené i psané angličtiny
  • povědomí o trhu a regionu
  • reprezentativní a dynamická osobnost

Nabízíme

  • nástupní základní mzda 50-60 000 Kč
  • auto i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení a další vzdělávání
  • příspěvek na sport, volný čas a kulturu
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–60 000 Kč
Kontaktní osoba: Iveta Moniak
E-mail: iveta.moniak@manpower.cz
Telefon: +420 702 159 027
ID inzerátu: 774010