Asistent / Obchodní referent (Postřižín - nástup možný ihned)

  • TOP zaměstnavatel
  • Postřižín

Pro našeho klienta – nadnárodní společnost působící v oblasti potravin – hledáme kandidáty na pozici

Asistent / Obchodní referent

Popis pozice

  • administrativní podpora managerky společnosti
  • řešení objednávek od dodavatelů a zákazníků
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti
  • podpora logistiky
  • další administrativní činnosti podle aktuálních potřeb

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutná praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • plynulá znalost češtiny, angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení (nástupní mzda 35 - 45.000)
  • firemní benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • HPP, nástup možný ihned
  • lokalita - Postřižín

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
E-mail: Iva.Wojnarova@manpower.cz
Telefon: +420 731 637 828