Správce sítě/Vývoj aplikací, 50 000-70 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro plzeňskou společnost hledáme kandidáty na pozici Správce sítě/Vývoj aplikací.

Popis pozice

  • instalace, údržba a aktualizace síťových komunikačních systémů
  • konfigurace a instalace různých síťových zařízení a služeb
  • spolupodílení se na tvorbě KPI
  • komunikace se zákazníky
  • výběr a zavádění bezpečnostních nástrojů
  • spolupráce s bezpečnostním týmem, dodavateli a dalšími IT kolegy
  • práce na ticketech v systémech a aplikacích

Požadavky

  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • umět pracovat s metodikami a procesy ITIL
  • schopnost řešit problémy se systémem Windows
  • znalost Cisco/HP/Dell, firewallů (např. Cisco ASA/Palo Alto)
  • znalost síťových protokolů (např. IPSEC, HSRP, BGP, OSPF, 802.11, QoS)
  • znalost F5/Microsoft a také OSI/TCP/IP
  • zkušenost s monitorovacími, diagnostickými a analytickými nástroji sítě

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné bonusy a prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • možnost Multisport karty
  • možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–70 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982
ID inzerátu: 774037