Finanční kontrolor (až 80 tisíc + bonusy)

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Máte zkušenosti s finančními analýzami a kontrolou podnikových financí? Zúročte je v práci pro naši společnost. Hledáme zkušeného seniorního controllera / ekonoma, který nám pomůže udržet finanční stabilitu. Nabízíme stabilní kvalitně ohodnocenou pozici, prostor pro váš styl práce a další benefity včetně vozu pro soukromé účely.

Popis pozice

  • Kontrola finanční situace podniku
  • Finanční analýzy a pravidelná prezentace výsledků - reporting
  • Kontrola nákladů
  • Spolupráce s externími subjekty a institucemi

Požadavky

  • Ekonomické vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici (alespoň 3 roky)
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Mzdu až 80 tisíc (podle vašich zkušeností)
  • Pravidelné bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Auto i pro soukromé účely

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275