Logistik s angličtinou (pozice vhodná i pro šikovné absolventy)

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici logistika.

Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Zajištění mezinárodní dopravy (letecká, námořní i silniční) dle zadaných požadavků
  • Příprava potřebných dokumentů pro expedici
  • Koordinace dopravních toků, kontrola dodaného zboží
  • Komunikace s dopravci, případné řešení nastalých problémů v dopravě

Požadavky

  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou, nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Důraz na detaily, týmový hráč

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Zkrácená pracovní doba (37,5h/týdně)
  • Cafeterie
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Náborový příspěvek

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 38 000–42 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 774054