Logistik (Plzeň)

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti logistiky a domluvíte se německy?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis.

Popis pozice

  • Příprava cenových kalkulací pro dopravné a balné
  • Plánování přepravy, komunikace s dodavateli
  • Fakturace, příprava celních dokladů

Požadavky

  • Středně pokročilá znalost německého jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
  • Zkušenosti z logistiky výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost práce na home office
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)
  • Nové moderní pracovní prostředí
  • Profesní i osobnostní vzdělávání
  • Závodní stravování/stravenky
  • Bonusy ke mzdě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 774055