Zámečník v Mošnově

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro klienta v Mošnově hledáme zámečníky/ údržbáře , které baví jejich práce.

S okamžitým nástupem do kmene!

Popis pozice

  • Údržba stojů azařízení ve třech sekcích – slévárna, lakovna aobrobna
  • Operativní apreventivní údržba strojů
  • Kontrola provozu

Požadavky

  • SŠ s vyučením se strojním zaměřením
  • Praxe na obdobné pozice
  • Ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • Spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost

Nabízíme

  • Mzda 35.000 – 45.000 Kč + příplatky dle ZP
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1100 Kč po ZD)
  • Náborový příspěvek (10 000 Kč)
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Hodnocení zaměstnance
  • 25 dnů dovolené
  • Věrnostní bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměna za aktivitu a za doporučení nového zaměstnance
  • Příplatky za přesčas a ve státní svátek
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouva na HPP
  • Víkendy volné

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Adamčíková
E-mail: zuzana.adamcikova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084