Vedoucí oddělení stavební přípravy

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Hledáme zodpovědného a zkušeného přípraváře pro stavební sektor! Nabízíme výborné zázemí, roční odměny, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších výhod. V rámci vaší role budete mít na starost komplexní řízení nákupních procesů, budete vést tým přípravářů a podílet se na významných zakázkách v řádu desítek až stovek miliónů korun! Pokud jste proaktivní, máte oči pro detail a hledáte příležitost růst a rozvíjet se, tato role je pro vás ideální

Popis pozice

✔ Řídit veškeré procesy související s nákupem služeb a materiálu dle specifikace stavební zakázky

✔ Poptávat stávající a vyhledávat nové subdodavatele, včetně přípravy tendrů a návrhu rámcových smluv

✔ Hledat možnosti snížení nákladů a optimalizovat nákupní procesy

✔ Ve spolupráci s přípraváři a rozpočtáři vytvářet finanční a položkové rozpočty

✔ Zpracovávat analýzy rizik a návrhovat nápravná opatření

Požadavky

✔ Min. SŠ vzdělání stavebního směru nebo blízkého oboru

✔ Praxe na obdobné pozici - ideálně zkušený přípravář

✔ Schopnost komunikace v anglickém jazyce alespoň na úrovni B1

Nabízíme

✔ zázemí velké stavební společnosti a práce na lukrativních projektech

✔ flexibilní pracovní doba

✔ moderní kanceláře

✔ 5 týdnů dovolené

✔ příspěvek na penzijní pojištění

✔ příspěvek na pojištění odpovědnosti

✔ stravenkový paušál

✔ odměny k pracovním a životním výročím

✔ pravidelné firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Jurista
E-mail: lenka.jurista@manpower.cz
Telefon: +420 725 986 650