Stavbyvedoucí| Mosty, silnice, železnice, pozemní stavby

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek

Do velké nadnárodní stavební společnosti na Frýdecko-Místecku hledáme stavbyvedoucí, kteří mají zkušenosti s pozemními, mostními, silničními nebo železničními stavbami.

Popis pozice

Zajištění efektivního průběhu stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací a stanovenými termíny.

✔ Koordinace pracovníků a zajištění potřebných zdrojů pro realizaci.

✔Pravidelná kontrola práce subdodavatelů a jejich dodržování stanovených standardů kvality a termínů.

Odpovědnost za kvalitu prováděných prací apřípadné řešení nedostatků a nedokončených prací.

✔ Spolupráce s technickým dozorem investora.

✔ Kontrola dodržování BOZP.

Požadavky

✔ SOU/SŠ vzdělání stavebního směru

✔ Zkušenost z obdobné pozice podmínkou

✔ Nutná orientace v technické dokumentaci

✔ Spolehlivost, loajálnost, asertivní jednání a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

✔ Zázemí velké a stabilní společnosti

✔ Roční prémie

✔ 25 dní dovolené

✔ Příspěvek na penzijní připojištění

✔ Vzdělávací kurzy a pravidelná školení

✔ Každoroční zvyšování mezd

✔ Firemní akce

✔ Možnost ubytování

✔ Stravenkový paušál

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Jurista
E-mail: lenka.jurista@manpower.cz
Telefon: +420 725 986 650