Noční směny na I. P. Pavlově se mzdou 34 100 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 2
  • HPP, Zkrácený úvazek

Vyhovuje ti večerní práce?

Tak to si narazil na správný inzerát. Hledáme plnoletého zaměstnance, pro kterého den začíná až se západem slunce.

Nabízíme:

  • 202,- Kč na hodinu (včetně nadstandardního nočního příplatku 30 %).
  • Příplatek o víkendu 10% a o svátku 100%.
  • 50% sleva na stravování.
  • Nejpozději do 15. dne v měsíci výplatu na účtu.
  • Zvýšení mzdy po ukončení zkušební doby a možnost kariérního růstu.
  • Stravenkový paušál.
  • Benefitní aplikaci, kterou můžeš využívat ty, celá tvoje rodina či přátelé.
  • Dopravní dostupnost (jsme křižovatkou Prahy).

Klikni na tlačítko MÁM ZÁJEM.

... zastav se přímo na restauraci nebo nás kontaktuj prostřednictvím emailu na zaneta.zavetova(a)cz.mcd.com

Pracovní náplň:

  • Obsluha zákazníka a kompletace objednávek.
  • Příprava jídla a nápojů.
  • Činnosti spojené s úklidem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Vlastní organizace práce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.

Ochrana osobních údajů