Senior payroll specialist

  • TOP zaměstnavatel
  • Opava

Máte zkušenosti se zpracováním mezd, reportů, personálních auditů a podobných procesů? Vyhovovalo by vám korporátní prostředí s menším přátelským týmem a podporou kolegů? Pak by vás mohla oslovit tato nabídka.

Pro středně velkou výrobní společnost na Opavsku hledáme novou kolegyni, která zaštítí kompletní mzdovou agendu a související procesy.

Popis pozice

✔ Kompletní příprava a zpracování podkladů pro mzdy včetně odměn, bonusů a agendy zaměstnaneckých benefitů

✔ Zajištění dodržování legislativy a souvisejících předpisů

✔ Tvorba měsíčních a ročních závěrek, zpracování pravidelných i ad hoc reportů

✔ Podpora zaměstnanců

✔ Optimalizace procesů, spolupráce na nastavování a úpravě systémů

✔ Tvorba podkladů pro interní i externí audity

✔ Úzká spolupráce s externí mzdovou účetní, HR managerem a dalšími kolegy

Požadavky

✔ SŠ/ VŠ vzdělání

✔ zkušenost na obdobné pozici z výrobního prostředí

✔ znalost zákoníku práce a související legislativy

✔ komunikativní AJ slovem i písmem

✔ analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti a přátelské jednání

Nabízíme

✔ Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně.

✔ 5 týdnů dovolené.

✔ Roční bonus.

✔ Příspěvek na dopravu.

✔ Penzijní připojištění.

✔ Firemní stravování.

✔ MultiSport, aj. benefity.

✔ Profesní i osobní rozvoj, kariérní růst

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lenka Jurista
E-mail: lenka.jurista@manpower.cz
Telefon: +420 725 986 650
ID inzerátu: 774149