NVH specialista s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Popis

Hledáme NVH specialistu do automobilového průmyslu.

Pokud máte zkušenosti a schopnosti v oblasti NVH technologií a chcete se podílet na inovacích a optimalizaci zvuku a vibrací vozidel, rádi vás poznáme

Popis pozice

  • Řešení problémů zkvality, které souvisejí selektrickým motorem apřevodovkou
  • Neustále pracovat na možných zlepšeních voblasti NVH
  • Koordinovat schůzky areportování managementu (stav, úspory, další kroky, překážky atd.)
  • Aplikovat techniky řešení problémů astrategické myšlení

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost měření hluku a vibrací
  • Plynulá znalost AJ
  • Kombinovat simulační výpočty s reálnými měřeními, znát modální analýzu
  • Proaktivně a týmově spolupracovat a mít dobré komunikační schopnosti
  • Vynikající prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP
  • Práce v moderní výrobě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Adamčíková
E-mail: zuzana.adamcikova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084