Projektový inženýr kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Nýřany

Jste zkušený kvalitář/kvalitářka a máte komunikativní angličtinu? Oblast projektů ve spojení s dodavatelskou kvalitou vám není cizí?

Tak hledáme právě vás. Pokud se chcete o dané pozici dozvědět více, stačí nám poslat váš životopis.

Popis pozice

  • zodpovědnost za zajištění kvality nakupovaných dílů
  • průběžné monitorování preventivních opatření pro nakupované díly
  • úzká spolupráce s inženýringem
  • komunikace s dodavateli
  • řešení dodavatelských reklamací
  • pravidelné provádění dodavatelských auditů přímo u dodavatele
  • občasné vycestování v rámci ČR nebo mimo ČR (Maďarsko, Slovensko) - 2 x do měsíce
  • podpora kvality manažera
  • sledování termínů dodání
  • řešení případných reklamací
  • práce na zajímavých projektech

Požadavky

  • předchozí praxe v dodavatelské nebo projektové kvalitě
  • znalost ISO 9001 (výhodou)
  • angličtina pro každodenní komunikaci
  • ŘP. skupiny B

Nabízíme

  • nástupní mzda od 50 000 Kč
  • 13. plat
  • odměny k fixnímu platu
  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • 4 sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon, notebook
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Markéta Šlechtová
E-mail: marketa.slechtova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 298