Údržba balící linky

  • TOP zaměstnavatel
  • Rajhrad

Právě rozšiřujeme tým a proto hledáme nového kolegu na 2 směnný provoz (5:45-14:00 a 14:00-22:15 hod.).

Místo výkonu práce: Rajhrad nebo Syrovice.

Popis pozice

  • Zodpovědnost za provoz ahlášení aktuálního stavu balící linky.
  • Udržování optimálního množství materiálu vbalící lince.
  • Preventivní ioperativní údržba daného zařízení.

Požadavky

  • Ovládáš český jazyk na úrovni min. B1 – dokážeš číst v manuálech a psát zápis údržby.
  • Jsi manuálně zručný/á.
  • Máš technické myšlení – dokážeš se rychle zorientovat v manuálech.
  • Máš zkušenosti s obdobnou pozicí ve strojírenství, případně jsi ochoten/a se něco nového naučit.
  • Poradíš si s údržbářskou prací či výpomocí přímo ve skladu.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na automatizaci balení v oddělení, které se stále rozrůstá a modernizuje.
  • Profesionální zaškolení na obsluhu balící linky pod dohledem odborníka.
  • Mzdu ve složení měsíčně: 25 000,- Kč fixní část mzdy + 6 000,- Kč variabilní část mzdy, za plnění KPI.
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 500 Kč na volnočasové aktivity nebo Multisport se slevou
  • Celofiremní akce
  • Výroční bonus

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Lásková
E-mail: barbora.laskova@manpower.cz
Telefon: +420702140128
ID inzerátu: 774823