Práce snů! Modelář (m/ž)-Lego, Kladno

  • Doporučujeme
  • Kladno
  • HPP

Hledáte kreativní práci? Máte rádi barevné kostičky a fascinuje vás jejich svět? Přijďte si hrát! Pro světoznámou společnost Lego hledáme do týmu - modeláře (m/ž).

Třísměnný provoz, 8 hodinové směny (ranní, odpolední a noční).

Náplň práce

  • stavba modelů z lega v reálné i obří velikosti
  • vypracování projektů a implementace technických řešení
  • spolupráce s ostatními týmy

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • cit pro barvy
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti na HPP
  • mzdu 195-Kč/hod. (po 3 měsících 200,50,-Kč/hod.)
  • motivační bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • fitness
  • možnost záloh

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a pošlete nám životopis na e-mail: smidova@europapersonal.cz.

Kontaktujte nás
Šmídová: 775 576 805, smidova@europapersonal.cz
Hanzalová.: 775 068 670, hanzalova@europapersonal.cz

Kontaktní osoba: Lenka Šmídová
E-mail: smidova@europapersonal.cz
Telefon: +420 775 576 805