Specialista dodavatelské kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Popis

Hledáme Specialistu kvality pro nákup!

Klient pro excelenci v oblasti technologických řešení a produktů, které zlepšují a usnadňují každodenní život. Je jedním z lídrů v oblasti inovací a technologického pokroku.

Nástup do kmene je ihned!

Popis pozice

  • Plánovat aprovádět preventivní opatření pro zajištění kvality udodavatelů
  • Spolupracovat při začínající výrobě udodavatele
  • Zajištovat dodržování kvalitativních požadavků
  • Definovat požadavky navzorkování, vyhodnocovat auvolňovat dílce vsouladu sVDA 2
  • Komunikovat kvalitativní požadavky sodbornými interními odděleními
  • Spolupracovat navýběru dodavatelů aprezentovat stav projektů vyššímu managementu

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ s maturitou a min. 2 roky praxe v oboru
  • Plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Mít předešlé zkušenosti s kvalitativními metodami a nástroji se zaměřením na preventivní plánování kvality (PPAP, FMEA, MSA, SPC, PQP)
  • Znát výrobní a montážní procesy
  • Komunikovat, pracovat v týmu a být ochotný často cestovat (i mimo ČR)

Nabízíme

  • Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce
  • Náborový příspěvek 70.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
  • Práce v moderní výrobě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Adamčíková
E-mail: zuzana.adamcikova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084