Specialista projektů nákupu s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Pro našeho klienta v Jihlavě hledáme Specialistu projektů nákupu!

Tato pozice dává příležitost pro ty, kteří mají znalosti v oblasti technické dokumentace a mají vášeň pro inovace.

Popis pozice

  • Vést projekty pro externě nakupované dílypro elektromobilitu
  • Spolupracovat navýběru dodavatelů, technické diskuze sdodavateli
  • Koordinovat RPP projekty unašich dodavatelů
  • Poskytovat zpětnou vazbu – zkušenosti zesériové výroby
  • Koordinovat změny týkající senakupovaných dílců
  • Spolupracovat sostatními nákupními jednotkami akolegy vzahraničí

Požadavky

  • Mít VŠ technického zaměření nebo SŠ s maturitou a 2 roky praxe v oboru
  • Orientovat se v technické dokumentaci
  • Schopnost aktivně komunikovat anglicky nebo německy
  • Znalost MS Office
  • Schopnost řešit problémy, být samostatný/á a ochotný/á nést zodpovědnost, dobře se projevovat jak ústně tak i písemně

Nabízíme

  • Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce
  • Náborový příspěvek 70.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
  • Práce v moderní výrobě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Adamčíková
E-mail: zuzana.adamcikova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084