Skladník v Liberci - 3 směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Popis

Máte zkušenosti ze skladu?

Umíte s VZV, ještěrkou nebo další manipulační technikou?

Vyhovují Vám 3 směny?

Pak tu mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku! :)

Z důvodu fyzické náročnosti práce hledáme na tuto pozici muže.

Popis pozice

  • práce ve skladu s manipulační technikou
  • pravidelné zavážení linky, zaskladňování, vyskladňování
  • spolupráce s kolegy v rámci celé firmy
  • práce na 3 směny

Požadavky

  • plnoletost (z důvodu nočních směn)
  • fyzicky zdatný muž (práce je fyzicky náročná - těžší materiál)
  • předchozí praxe na obdobné pozici NUTNÁ
  • ochota pracovat občas i přesčas
  • spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

  • nástupní mzda 138,20 Kč/hod.
  • variabilní složka mzdy až 21,5 %
  • příplatky za odpolední směnu
  • příplatky za noční směnu
  • dotované závodní stravování (cena oběda nebo večeře od 38 Kč)
  • v případě noční směny stravenka ve výši 100 Kč
  • za zvýhodněnou cenu vstupenky do ZOO, IQlandie, na fotbal
  • rychlý přestup do kmene (cca po 6 měsících)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Kateřina Gold
E-mail: katerina.gold@manpower.cz
Telefon: +420 602 692 089