Číšník / servírka do rodinného podniku

  • Doporučujeme
  • Olomouc
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Hledáme číšníka / servírku do rodinného podniku

Nehledáme pouze novou pracovní sílu, hledáme zároveň někoho, kdo se stane součástí naší restaurační rodiny. Někoho, kdo bude mít zájem rozvíjet sám sebe a bude dělat práci, která ho baví.

Hledáme tým lidí, kteří mají zápal pro toto řemeslo a chtěli by se naučit novým postupům a nabírat nové zkušenosti v práci
s VIP klienty.

Co vás čeká

  • Práce v historickém centru města Olomouce.
  • Kolektiv zábavných lidí, obsluha klientů nebo práce za barem (ne míchané nápoje), možnost realizace vlastních nápadů, možnost francouzského stylu obsluhy.
  • Restaurace má kapacitně 9 stolů, není zde tak velký tlak rychlost.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Kreativita, ochota učit se novým věcem, loajalita a pozitivní přístup k práci.
  • Předchozí zkušenosti v gastronomii výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

  • Jsme silná firma s tradicí delší než čtvrt století. Někteří naši zaměstnanci jsou u nás již 30 let.
  • Nabízíme adekvátní platové ohodnocení. VŠE NA VÝPLATNÍ PÁSCE.
  • Dýška
  • Centrum Olomouce - skvělá dostupnost MHD
  • Personální stravování
  • Rádi zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště.
  • Práce je na plný úvazek v krátkých a dlouhých směnách. Po domluvě Vám samozřejmě vyhovíme dle Vašich požadavků, abyste si mohli určit, jakou směnu budete potřebovat.
  • Po přijímacím pohovoru si práci na 1 - 2 dny vyzkoušíte, jestli Vám bude vyhovovat a následně se domluvíme na dalším postupu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Benefity

  • Občerstvení na pracovišti
  • Pitný režim
  • Zvláštní prémie
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

Blanka Matějová

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Horní náměstí 23, 77900 Olomouc
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Filip Matěj
E-mail: moravska@moravskarestaurace.cz
Telefon: +420602748700
ID inzerátu: 775302