Produktový manažer (nástup možný ihned)

  • TOP zaměstnavatel
  • Říčany

Pro jednoho z předních a dynamicky se rozvíjejících prodejců spotřební, telekomunikační a kancelářské elektroniky, hledáme novou posilu do zbrusu nové centrály v Říčanech.

Popis pozice

  • Aktivní podílení se na rozvoji produktového portfolia v oblastech osvětlení, smart home, hobby, zahrady, bazény a hračky
  • Zastřešení a plná odpovědnost za své produktové skupiny a jednotlivé produkty vnich obsažených
  • Výběr produktů do sortimentu a následná průběžná optimalizace sortimentu
  • Jednání sdodavateli (vyjednávání o nákupních cenách)
  • Cenotvorba jednotlivých výrobků, příslušenství a služeb snimi spojenými
  • Řízení skladové zásoby na centrálním skladu a prodejnách
  • Spolupráce na marketingové strategii
  • Vyhodnocování prodeje a reporting vedení společnosti
  • Odpovědnost za plnění plánů a prodejních cílů svěřené oblasti
  • Zpracování podkladů pro fakturaci dodavatelům (např. zpětné bonusy, dobropisy)

Požadavky

  • Komunikační dovednosti
  • Praxi na pozici nákupčí nebo produkt manažera min. 1-2 roky
  • Velmi dobrá znalost MS Excel (SAP výhodou)
  • Řidičské oprávnění (skupina B osobní automobil)
  • Produktově-technické znalosti sortimentu a přehled o aktuální situaci na trhu
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti s citem pro obchod a orientací na zákazníka

Nabízíme

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní volno/sickdays

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
E-mail: Iva.Wojnarova@manpower.cz
Telefon: +420 731 637 828