CNC karuselář | bonusy navíc

  • TOP zaměstnavatel
  • Příšov

Pro českou strojírenskou společnost, severně od Plzně, hledáme CNC karuseláře.

Pokud tě baví práce s CNC frézou a vyznáš se ve výkresové dokumentaci, jsi tu správně a rádi tě na pohovoru uvidíme.

Popis pozice

  • obsluha CNC karuselu/soustruhu (především na řídícím systému Fanuc popř. Siemens)
  • používání výkresové dokumentace
  • dodržovala bezpečnostní postupů při práci sCNC stroji
  • měření přesných dílců
  • 2směnný provoz (většinu času jednosměnný)

Požadavky

  • zkušenost s CNC stroji (výhodou znalost systému Fanuc či Sinumerik)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost s měřením přesných dílců

Nabízíme

  • základní mzda 40 000 Kč a více
  • prémie ke mzdě
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další profesní rozvoj, školení
  • dotované stravování
  • lidské, slušné jednání

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Procházková
E-mail: tereza.prochazkova@manpower.cz
Telefon: +420725079633