HR Generalist

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici HR Specialisty, který/á posílí tým HR oddělení. Pokud máte praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti a hledáte profesní změnu, neváhejte a zašlete svůj životopis.

Popis pozice

  • vedení dokumentace k agenturním zaměstnancům
  • komunikace sagenturami
  • budete mít na starosti adaptační proces nově příchozích zaměstnanců
  • zajištění lékařských prohlídek
  • zajištění zákonnosti a souladu s interními procesy firmy
  • řízení a udržování HR dokumentace
  • příprava různých HR reportů a prezentace

Požadavky

  • praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072