Prodavač/ka do obchodu s chovatelskými potřebami - brigáda

  • Jihlava
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPP, DPČ
  • nástup 1. 6. 2024

Hledáme nové kolegy na pozici prodavače do obchodu s chovatelskými potřebami Ráj pro zvířata (OC Březinova 144, Jihlava).

Pracovní doba:
PO-NE od 8:00-18:00 hod.

  • v případě zkrácených úvazků lze dohodnout i směny odpolední či dopolední.

Hlavní podmínkou je vzdělání v oboru se zvířaty či vzdělání v oboru chovatelství, výhodou jsou různé kurzy a praxe, které s danými obory souvisí.

Prodejna je jednočlenná.

Náplň práce:

  • příjem a prodej zboží
  • péče o zvířata a prodejnu atd.

Očekáváme:

  • příjemné vystupování
  • odbornost, flexibilitu
  • určitou fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav (žádné alergie atd.).

Je to práce vhodná i jako přivýdělek.
Finanční ohodnocení je 100- 130,-Kč/hod.+ různé bonusy.

První kontkat osobně nebo e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Vše pro zvířata s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000–25 000 Kč
Pracoviště: Březinova 4690/144, 58601 Jihlava
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, DPP, DPČ
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Jana Vašáková
E-mail: vseprozviratasro@seznam.cz
ID inzerátu: 775391

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.