Asistent / Asistentka prodeje

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

  1. kontakt telefonicky v době 8:00 - 16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 731 173 176, e-mail: goldostrava@gmail.com

Chcete se stát součástí týmu pro nově vznikající pobočku v Ostravě?

Hledáme právě Vás, pro divizi Zlatnické polotovary - Morava - pobočka Ostrava, na pozici Asistent/Asistentka prodeje.

Náplň práce:

  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Objednávky a prodej polotovaru dle požadavků zákazníka
  • Podílení se na chodu pobočky a obchodních výsledcích
  • Komunikace s ostatními pobočkami
  • Zpracování dokumentace a interní evidence
  • Účast na školení a veletrzích

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, s maturitou výhodou
  • Otevřenost učit se novým postupům a produktům
  • Uživatelské ovládání PC (word, exel)
  • Samostatnost, schopnost řešit aktuální situace na pobočce
  • Zodpovědnost, pečlivost a orientace na detail
  • Příjemné vystupování
  • Týmový duch a společný cíl pobočky
  • Trestní bezúhonnost podmínkou
  • Předchozí zkušenost vítána, není však podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené
Sick days
Stravenky
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na zdravotní úkony

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC - Uživatelské ovládání PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Jízdní výhody - Příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody - Sick days, stravenky, příspěvek na dovolenou

Umístění pracovní pozice

Rubizza company s. r. o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 24 000–28 000 Kč
Pracoviště: Zahradní 1471/1, Ostrava
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Jaroslav Kühler
E-mail: goldostrava@gmail.com
Telefon: 731 173 176
ID inzerátu: 775611

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.