ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

  • Opava
  • DPP, DPČ
  • nástup ihned

KO: Hartmann Nikol, tel.: 602 228 228. Životopis zašlete na e-mail: zamek@stablovice.cz nebo zameckarestaurace@stablovice.cz
Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku, mimo krásné Zámecké restaurace resort disponuje také kavárnou Caffé Lescourant. Hledáme šikovného, zodpovědného člověka se zdravým rozumem a logickým uvažováním na obsluhu do restaurace, kavárny a prodej vstupenek na zámek.

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování, profesionální přístup
  • Absolutní spolehlivost a zodpovědnost
  • Dokonalá znalost menu v kavárně i restauraci
  • Maximální časovou flexibilitu - jedná se o víkendový provoz
  • Nástup nutný IHNED
  • Praxe výhodou

Náplň práce:

  • Servírování a podávání jídel a nápojů v Zámecké restauraci, zámecké kavárně Caffé Lescourant a na svatebních hostinách
  • Kompletní servis pro hosty

Nabízíme:

  • Zajímavou, atraktivní práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením.
  • Možnost krátkodobé či dlouhodobé brigády.
  • Možnost stravování

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

ZÁMECKÝ RESORT ŠTÁBLOVICE s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 179–224 Kč / hod.
Pracoviště: 64, Štáblovice
Typ úvazku: DPP, DPČ
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Nikol Hartmann
E-mail: zamek@stablovice.cz
Telefon: 602 228 228
ID inzerátu: 775765

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.