ASISTENT/KA PRODEJE SE ZNALOSTÍ NJ A AJ

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Trutnov
  • HPP
  • Pro absolventy

Hledáme asistenta/asistentku prodeje se znalostí německého a anglického jazyka na ředitelství společnosti (Dvůr Králové nad Labem)

Náplň práce

  • podpora prodejního oddělení
  • administrativní úkony spojené s objednávkami a se zadáním zakázek do výroby
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • aktivní komunikace se zákazníky

Očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • dobrá znalost německého a anglického jazyka
  • logické + technické myšlení
  • pečlivost
  • smysl pro detail
  • zkušenosti na pozici v administrativě výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • pružnou pracovní dobu: 7,5 hod. denně
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce na ředitelství společnosti v centru Dvora Králové
  • firemní benefity (příspěvek na penzijní pojištění a na dovolenou, závodní stravování atd.)
  • zimní i letní dovolenou na firemní chatě ve Špindlerově Mlýně
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní)
  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Ubytování
  • Firemní školka
  • Dovolená 5 týdnů
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Rekreace ve firemním zařízení
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Dukelská 417, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Kašparová Ebnerová LL.M.
E-mail: kariera@juta.cz
Telefon: 720035356
ID inzerátu: 776641