MANAŽERA/KU PRODEJE

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Trutnov
  • HPP

Hledáme manažera/manažerku prodeje se znalostí německého a anglického jazyka na ředitelství společnosti (Dvůr Králové nad Labem)

Očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • obchodní praxe
  • pokročilá znalost anglického a/nebo německého jazyka (preferujeme znalost obou jazyků)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, flexibilita, odpovědnost
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • obchodního ducha s proaktivním přístupem
  • reprezentativní vystupování

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty (stěžejní náplň práce)
  • vyhledávání nových zahraničních partnerů
  • spolupráce na vývoji nových výrobků
  • reprezentace na veletrzích, výstavách a jiných obchodních akcích
  • práce v týmu na realizaci jednotlivých obchodních zakázek

Nabízíme:

  • stabilní zázemí silné společnosti
  • moderní, technicky pokročilé pracovní prostředí
  • dlouhodobou perspektivu a profesní růst
  • osobní vůz i pro soukromé účely
  • firemní benefity a nadstandardní plat
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup ihned nebo dle dohody

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní)
  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Relax zóna
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na volný čas

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Dukelská 417, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Kašparov LL.M.
E-mail: kariera@juta.cz
Telefon: +42072035356
ID inzerátu: 776644