Obchodní zástupce | MSK | zajímavé odměny, prémie

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Jsme společností, která se věnuje prodeji strojních komponent a hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici obchodního zástupce. Budete mít možnost pracovat s našimi stávajícími zákazníky, a zároveň se ponořit do světa hledání nových obchodních příležitostí. Vaše obchodní dovednosti budou zde mít možnost rozkvést a prospět nejen našim klientům, ale také vám.

Popis pozice

  • Aktivní lov nových obchodních příležitostí astarost oexistující zákazníky, přičemž připravíte podklady pro jednání aobchodní smlouvy.
  • Spolupráce na vývoji požadovaných produktů apřípadná adaptace na vhodné značky podle vašich dovedností.
  • Kalkulace cenových nabídek smožností vyjednávání se dodavateli.
  • Implementace propagace amarketingových akcí.
  • Precizní zaznamenávání vašich aktivit do systému apravidelný reporting.

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání (výhodné v oboru strojírenství).
  • Úspěšná praxe na obchodní pozici.
  • Zkušenost s alespoň částí našeho produktového sortimentu, jako jsou převodovky, hydraulické systémy aj.
  • Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup.
  • Platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Kvartální bonusy
  • Smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům
  • Občasný home office po domluvě s nadřízeným
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity (Cafeterie/Multisport karta)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pečlivé zaškolení
  • Pravidelné vzdělávání v oboru
  • Smlouva na HPP
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275