Operátor výroby - Hradec Králové

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Do 2 směnného provozu hledáme operátory do výroby zdravotnických potřeb.

Práce je vhodná pro ženy

Popis pozice

  • Výroba a kompletace lékařských pomůcek (komplex. katetry, zavaděče, implantáty)
  • dodržování pracovních postupů a standardů,
  • práce s mikroskopem, lupou a dalším příslušenstvím
  • drobná administrativa - zaznamenávání informací do přísluš. evidence

Požadavky

  • výborný zrak
  • absolventi kovoobrábění nebo CNC - VÝHODOU
  • manuální zručnost
  • jemná motorika
  • spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování 75Kč
  • bez nočních směn
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při příležitosti výročí

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Lýdie Rozínková
E-mail: michaela.rozinkova@manpower.cz
Telefon: +420731442031