VÝSTUPNÍ KONTROLA VOZŮ | 13. a 14. plat | Nošovice

  • TOP zaměstnavatel
  • Nošovice

Pro společnost v Nošovicích zabývající se převozy vozů z finální montáže, kontrolou kvality a organizací následné přepravy vozidel hledáme nové pracovníky na pozici:

- Inspektor/ka (pracovník výstupní kontroly)

Popis pozice

  • návoz vozů
  • výstupní kontrola
  • vkládání materiálů
  • lepení ochranných fólií
  • vývoz vozů z s/off linky

Požadavky

  • řidičský průkaz sk. B - praxe s řízením minimálně 1 rok
  • zodpovědnost ke svěřenému majetku
  • spolehlivost v docházce
  • ochota pracovat v třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • odměny a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování (oběd od 25 Kč)
  • příspěvek na dopravu
  • volné víkendy

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Petrošová
E-mail: pavla.petrosova@manpower.cz
Telefon: +420 720 936 939