Frézař - Choceň

  • TOP zaměstnavatel
  • Choceň

Nechceš pracovat o víkendech? Zní jen ranní směna jako dobrý nápad? Do firmy v Chocni hledáme frézaře.

Popis pozice

  • Čtení a použití technických podkladů
  • Stanovení pracovních postupů
  • Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů
  • Seřízení frézovacích strojů a výrobního procesu na požadované parametry
  • Kontrola používání řezacích nástrojů a nastavení

Požadavky

  • znalost obsluhy frézek (CNC strojů)
  • orientace a čtení výkresové dokumentace
  • práce dle technologického postupu
  • vyučení v oboru

Nabízíme

  • školení v rámci oboru
  • působení ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • firemní benefity (sick days, firemní stravování, příspěvěk na životní pojištění či důchodové připojištění)
  • firemní akce
  • zvýhodněné volání v rámci VIP sítě
  • práce na jednu (ranní směnu) bez víkendů

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–31 000 Kč
Kontaktní osoba: Michaela Lýdie Rozínková
E-mail: michaela.rozinkova@manpower.cz
Telefon: +420731442031
ID inzerátu: 776772