Strojní zámečník - Choceň

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Nechceš pracovat o víkendech? Zní jen ranní směna jako dobrý nápad? Do firmy v Chocni hledáme strojního zámečníka.

Popis pozice

  • údržba strojl
  • svařování, příprava výroby
  • ruční i strojní obrábění kovů
  • preventivní údržba, servis a opravy výrobních zařízení

Požadavky

  • orientace a znalost čtení výkresové dokumentace
  • práce dle technologického postupu - svařování, příprava výroby
  • vyučení v oboru či oboru příbuzném
  • specialista na tlakové nádoby (montáž, svařování)

Nabízíme

  • školení v rámci oboru
  • působení ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • firemní benefity (sick days, firemní stravování, příspěvěk na životní pojištění či důchodové připojištění)
  • firemní akce
  • zvýhodněné volání v rámci VIP sítě
  • práci na jednu (ranní) směnu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–31 000 Kč
Kontaktní osoba: Michaela Lýdie Rozínková
E-mail: michaela.rozinkova@manpower.cz
Telefon: +420731442031
ID inzerátu: 776773