Programátor pro hry ze série Arma

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 5
  • HPP

Pro našeho klienta, českou vydavatelskou a vývojářskou společnost, která se zaměřuje primárně na vývoj herního software, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor pro hry ze série Arma.

Náplň práce:

  • Vaším hlavním úkolem bude přispět k vývoji jednoho ze základních pilířů Army, která je poháněná novou generací našeho enginu Enfusion. Budete pracovat na důležité herní featuře a přímo tak ovlivňovat, jak se vytváří hratelný obsah pro naše současné a budoucí hry z Arma série.
  • Budete potřebovat silné technické dovednosti a také komunikační dovednosti, které využijete ke spolupráci s ostatními vývojáři v týmu. Komunikovat budete také s dalšími odděleními, jako je technický design, UX/UI atd.

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost jazyka C++
  • Minimálně 2 roky zkušeností s vývojem her
  • Dobrou znalost OOP designu
  • Vhled do profilingu a debuggování komplexních systémů
  • Zkušenosti s velkými enginy/projekty
  • Dobrou angličtinu slovem i písmem
  • Schopnost přizpůsobit se/pracovat se složitou featurou, která je již ve vývoji
  • Schopnost rychle se učit a nově nabyté schopnosti využívat v praxi
  • Schopnost týmové práce a komunikační dovednosti
  • Vášeň pro sandboxové hry a zkušenosti s Armou jsou velké plus

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Podíl na zisku společnosti
  • 27 dní dovolené
  • Příspěvek do kafeterie
  • Stravenkový paušál
  • Ovoce, káva, čaj a jiné občerstvení na pracovišti zdarma
  • Všechny naše hry zdarma
  • Lokalita Praha 5 - Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Občerstvení na pracovišti

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.