Zahradník v ovocném sadu

  • TOP zaměstnavatel
  • Holovousy

Hledáme zahradníka/zahradnici, který/á se připojí k našemu týmu. Máme krásné prostředí a zajímavou práci pro všechny milovníky zahradničení. Práce je pestrá, můžete se podílet i na výzkumu v oblasti šlechtění ovoce.

Popis pozice

  • Práce v ovocých sadech (řez, tvarování, sklizeň, apod.)
  • Zakládání a hodnocení výsadeb
  • Práce v ovocné školce (školkování, očkování, roubování, apod.)
  • Práce se zemědělskou mechanizací
  • Účast ve výzkumu - měření květenství, spolupráce s výzkumníky
  • Pracovní doba: 7:00-15:30 hod

Požadavky

  • dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve venkovním prostředí
  • v zimě nebo za špatného počasí se pracuje ve vnitřních prostorách
  • vzdělání zahradnického nebo zemědělského směru - výhodou, rozhoduje zájem o obor

Nabízíme

  • práci ve stabilním týmu
  • kompletní zaškolení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů volna
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…

Nástup možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072