Seřizovač CNC soustruhu | 2 směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Pro společnost, která se zabývá výrobou spojovacího materiálu na zakázkovou výrobu, hledáme Seřizovač CNC soustruhu.

V případě, že vám nevadí 2 směnný provoz, umíte zacházet se soustruhem a orientujete se výkresové dokumentaci, neváhejte zaslat váš životopis.

Popis pozice

  • Výroba obráběných dílů na CNC soustruhu
  • Čtení a použití technických výkresů
  • Obsluha a údržba příslušného vybavení
  • Měření klasickými konvenčními měřidly
  • Práce na 2 směny - noční provoz bývá jen nárazově v případě potřeby

Požadavky

  • Máte praxi s prací u soustruhu a orientujete ve výkresové dokumentaci
  • Vyhovuje vám samostatná práce, ale nevadí vám pracovat i v kolektivu

Nabízíme

  • Mzda dle vašich zkušeností
  • Měsíční bonus za výkon a docházku
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Zemánková
E-mail: jana.zemankova@manpower.cz
Telefon: +420734691538
ID inzerátu: 776918