Údržbář výrobní linky - junior

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Významná mezinárodní společnost se zaměřením na obchod a logistiku s výrobním závodem v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína hledá zaměstnance pro nový projekt. Hledáme šikovného člověka se zkušenostmi s mechanickou údržbou strojů. Pozice je vhodná i pro juniory v oboru nebo absolventy elektro oborů.

Popis pozice

  • zabezpečovat plynulý chod výrobní linky
  • zajišťovat preventivní a operativní údržbu strojů a zařízení (elektrických, mechanických, hydraulických a pneumatických částí)
  • analyzovat poruchy a následně je odstraňovat
  • identifikovat opotřebované díly
  • spolupracovat s ostatními odděleními ve výrobě

Požadavky

  • máte vyhlášku 50/1978. (pokud ji máte propadlou, nevadí)
  • máte vyučení nebo střední školu technického směru
  • bez problémů se orientujete v technické dokumentaci
  • základní znalost MS Office
  • vyhovuje vám práce ve třísměnném režimu

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • měsíční příspěvek na služby v oblasti zdraví, rekreace, kultury a sportu (Benefity.cz).
  • smlouvu na dobu neurčitou u stabilního zaměstnavatele
  • stravovací paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce
  • týden dovolené navíc (celkem 25 dní)
  • slevy na soukromé mobilní tarify, možné i pro rodinné příslušníky
  • roční bonus

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227
ID inzerátu: 777441