Servisní technik strojů a zařízení | Ostrava

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáme zkušeného elektromechanika s elektro vyhláškou §6! Stanete se součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v produktu, který vyrábí. Kromě mzdy vás čekají odměny, závodní stravování, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího.

Popis pozice

  • Reaktivní údržba, řešení poruch výrobních zařízení
  • Zodpovědnost za provedení preventivních a prediktivních údržeb
  • Zodpovědnost za přetypování varianty výrobního procesu a následné uvolnění výroby

Požadavky

  • Vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Vyhláška 50/78 Sb. § 6
  • Pracovní zkušenost z elektro údržby
  • Znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PC, frekvenčních měničů, měření a regulace

Nabízíme

  • Příjemné zázemí a zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Mzda + měsíční odměny
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Každoroční nárůst mzdy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Nikola Šírová
E-mail: nikola.sirova@manpower.cz
Telefon: +420 727 942 197