Účetní

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Zapojte se do týmu účetních: Hledáme kandidáta pro naše řady, který má zkušenosti v oblasti účetnictví a skvělé komunikační schopnosti, aby se stal nedocenitelným přínosem pro náš tým.

Popis pozice

  • Účetní evidence vprogramu Helios
  • Sestavování měsíčních účetních závěrek vsouladu sčeskými předpisy (včetně schválení rozvahových účtů ajejich inventarizace)
  • Pravidelná revize účetních transakcí na jednotlivých účtech – vyrovnávání otevřených položek aidentifikace rozdílů
  • Příprava dokumentace akomunikace sauditorskými adaňovými orgány
  • Spolupráce soddělením controllingu
  • Správa majetku společnosti
  • Formulování odhadů
  • Zpracování účetních dokladů opohybu zboží (pro nevýrobní podnik)
  • Řešení ad hoc situací spojených spracovními povinnostmi

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou
  • Praxi alespoň s částí zmíněné agendy
  • Velkou výhodou je znalost AJ a dobrá úroveň práce s MS Excel
  • Má chuť se dále profesně rozvíjet a vzdělávat
  • Je samostatný, dokáže se rozhodovat
  • Komunikativní, proaktivní, mít chuť vymýšlet a sdílet návrhy na zlepšení
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • Stabilní mezinárodní společnost s bohatou historií a pevnými základy
  • Adekvátní finanční ohodnocení včetně základní mzdy a čtvrtletního bonusu
  • Přátelské a kompetentní kolegy
  • Práce s programem Helios Orange
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem od 9:00 do 13:00
  • 5 týdnů placené dovolené ročně
  • Možnost využití stravenek
  • Benefitní program Multisport/Flexipassy
  • Příspěvek ve výši 600 Kč na penzijní připojištění po odpracování 1 roku
  • Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení na neurčito při vzájemné spokojenosti

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275