Junior Konstruktér, 45 000-50 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro plzeňskou strojírenskou společnost hledáme kandidáty na pozici Konstruktér.

Popis pozice

  • zpracování návrhů konstrukčních řešení
  • tvorba apráce stechnickou avýkresovou dokumentací
  • spolupráce vrámci konstrukčního týmu

Požadavky

  • jsme otevřeni i čerstvým absolventům z oboru strojírenství či kandidátům s kratší zkušeností
  • výhodou znalost SolidWorks/SolidEdge/Creo (práci s programy jsme ochotni naučit)

Nabízíme

  • práce na 1 směnu
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby (prac. doba 8,5 hodiny)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna (sick days)
  • stravenky v hodnotě 180 Kč
  • 1x týdně občerstvení na pracovišti
  • kafeterie
  • 8000 Kč na volnočasové aktivity ročně
  • jazykové kurzy AJ/NJ v rámci prac. doby
  • během období Vánoc celofiremní volno

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982