Vedoucí výroby/přípravář zakázek

  • Praha-východ
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Upřesňující údaje:

Jsme truhlářská firma a do našeho týmu hledáme schopného člověka. Požadavky: samostatnost, organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu výhodou, základní znalost obsluhy CNC, dále požadujeme znalost programu TURBOCAD/AUTOCAD/DAEX

Náplň práce: organizace pracovních postupů, kontrola výrobních rozpočtů, dohled nad správnou výrobní dokumentací, řešení problémů, které mohou ovlivnit kvalitu výrobku. Zajištění, aby konečné produkty splňovaly požadovanou kvalitu. Dohled nad výkonem a jeho hodnocení. Koordinace dohodnutého projektu ve všech jeho fázích.....

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

KRÁL INTERIER CZ, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–60 000 Kč
Pracoviště: Zahradní 159, 25068 Husinec
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lucie Karlovská
E-mail: interier@kralinterier.cz
Telefon: 724347888
ID inzerátu: 777740

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.