Skladník/ Řidič VZV, náborový bonus 30000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Karviná

Do menší firmy v Karviné, která se zabývá výrobou regálových systému, hledáme nové kolegy na pozici Skladník/ Řidič VZV.

Zda hledáte stabilní a jistou práci v menším kolektivu, je tato nabídka právě pro vás.

Na nic nečekejte a zašlete svůj aktuální životopis.

Popis pozice

  • Manipulace smateriálem ve venkovních i vnitřních prostorech
  • Vychystávání materiálu pro různé oddělení
  • Práce sručním amechanizovaným nářadím
  • Balení výrobků
  • Vedení avypisování požadované dokumentace
  • Provádění inventur

Požadavky

  • Vyučení v technickém oboru – případně praxe
  • Platný VZV průkaz podmínkou
  • Fyzická zdatnost se vám bude hodit
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn (R-O-N)
  • Vlastníte jeřábnický průkaz? Super, i ten můžete využít

Nabízíme

  • Měsíční mzdu od 28000 Kč
  • Docházkový bonus až 4400 Kč/ měsíc
  • Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru
  • Stravenky ve výši 145 Kč/ směna
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový bonus do výše až 30000 Kč
  • Možný převod do kmene
  • Týdenní zálohy při plné docházce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–32 000 Kč
Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608
ID inzerátu: 778000