Operátor kovodílny, mzda od 25000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Karviná

Hledáme nové kolegy do menší firmy v Karviné, která se zabývá výrobou regálových systému na pozici Operátor kovodílny.

Zda hledáte stabilní a jistou práci v menším kolektivu, je tato práce vhodná právě pro vás.

Stačí zaslat váš aktuální životopis.

Popis pozice

  • Obsluha pásových pil a výstředníkových lisů
  • Obsluha stojanové vrtačky a ojehlovacích brusek
  • Občasná obsluha jeřábů a vazačské práce
  • Práce s měřidly - svinovací metr, posuvné měřidlo

Požadavky

  • Základní znalosti obsluhy kovoobráběcích strojů
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci je podmínkou
  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

Nabízíme

  • Měsíční mzdu od 25000 Kč
  • Docházkový bonus až 4400 Kč/ měsíc
  • Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru
  • Stravenky ve výši 145 Kč/ směna
  • 5 týdnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Možný převod do kmene
  • Týdenní zálohy při plné docházce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608