3D technik, nástup přímo do kmene

  • TOP zaměstnavatel
  • Šenov u Nového Jičína

Do menší firmy v Šenově u Nového Jíčína, hledáme nového kolegu na pozici 3D technik.

Nástup přímo do kmene.

Neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis, rádi vás přivítáme do našeho týmu!

Popis pozice

  • koordinace aktivit apracovníků 3D měření
  • vytváření měřících programů na 3D askeneru dle výkresů aCAD modelů
  • vyhodnocování výsledků měření anavrhování nápravných opatření
  • měření dílů akontrolních přípravků na souřadnicovém měřícím stroji CMM askeneru
  • posuzování výkresové dokumentace, proveditelnosti aposouzení ustavení dílů v
    přednominační inominační fázi
  • spolupráce sostatními odděleními, zejména snástrojárnou akonstrukcí

Požadavky

  • zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky
  • SŠ/ VŠ vzdělání technické/strojní zaměření
  • zkušenost s měřením a programováním na 3D měřícím stroji (CMM) a skeneru
  • technické myšlení a schopnost číst výkresy
  • znalost tvorby měřících programů
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Měsíční mzdu dle zkušeností od 45000 Kč
  • Odměny ke mzdě
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Zdravotní volno
  • Občasná práce z domova
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvěk do cafeterie

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608