Řidič kolového nakládače, nástup přímo do kmene

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Do zavedené firmy v Ostravě, která se zabývá výrobou a distribucí koksu, hledáme nové kolegy na pozici Řidič kolového nakládače.

Nástup přímo do kmene.

Pouze ranní směny.

Popis pozice

  • Obsluha kolového nakládače
  • Drobná údržba na stroji
  • Dodržování BOZP pravidel

Požadavky

  • Zkušenost s řízením kolového nakladače
  • Znalost bezpečnostních postupů a předpisů týkajících se provozu těžké techniky
  • Schopnost provádět základní údržbu stroje a hlásit technické problémy
  • Schopnost pracovat ve fyzicky náročném prostředí a v různých povětrnostních podmínkách

Nabízíme

  • Měsíční mzda 30000 - 35000 Kč/ hrubého
  • po zkušební době měsíční prémie
  • příplatky dle ZP
  • výroční prémie
  • stravenky v hodnotě 130Kč/směna
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup přímo do kmene
  • smlouva na HPP
  • pouze ranní směny

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608