Senior nákupčí v projektovém týmu - nástupní mzda 65 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Jsi zkušený/zkušená nákupčí v oblasti strategického nákupu? Máš komunikativní angličtinu a rád/ráda by si ji v práci aktivně využíval?

Pokud hledáš novou výzvu a možnost získat zkušenosti v projektovém nákupu, tak hledáme právě tebe.

Staň se důležitým článkem projektového týmu v zastoupení nákupního oddělení. Stačí nám poslat tvůj životopis.

Popis pozice

  • nákup příslušného materiálu v rámci nových projektů
  • hlavní zástupce oddělení nákupu na projektovém řízení
  • výběr dodavatelů - ČR i zahraničí
  • koordinace nákladů na projektu
  • sledování termínů dodávek materiálu
  • provádění změn a nápravných opatření při nedodržení dodacích termínů
  • dodržování rozpočtu materiálových nákladů
  • sledování průběhu reklamací
  • komunikace s dodavateli
  • služební cesty za dodavateli

Požadavky

  • ukončené vzdělání nejlépe SŠ technického zaměření
  • předchozí zkušenost ve strategickém nákupu - alespoň 2 roky
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • ochota jezdit na služební cesty

Nabízíme

  • nástupní mzda od 65 000 Kč
  • 13. plat
  • měsíční bonusy k výplatě
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na ŽP nebo penzijní připojištění
  • možnost využít závodního stravování (dotované)
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • důkladné zaškolení na pozici
  • flexibilní pracovní doba

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Markéta Šlechtová
E-mail: marketa.slechtova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 298