Specialista finančí kontroly - kontrolor | mzda až 80 tisíc + vůz

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Hledáme kolegu či kolegyni pro finanční kontrolu jedné z našich divizí. Pokud máte zkušenosti z podobné pozice alespoň dva roky a pracovali jste na samostatné pozici, rádi se s vámi setkáme. Pošlete nám životopis.

Popis pozice

  • Finanční kontrola jedné z našich divizí
  • Analýza dat, tabulky, reporting
  • Kontrola plnění finančního plánu
  • Spolupráce s příslušnými manažery i externími institucemi

Požadavky

  • VOŠ/VŠ (ekonomické, finance)
  • Praxe na obdobné pozici (alespoň 2 roky)
  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • Mzdu až 80 tisíc
  • Pravidelné bonusy ke mzdě
  • Automobil
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní spoření

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275