Provozní elektrikář, náborový příspěvek 50000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Hledáme zkušeného a spolehlivého provozního elektrikáře pro naši dynamickou firmu.

Tato pozice je klíčová pro udržení spolehlivého provozu našich elektrických systémů a zařízení v potravinářském prostředí.

Pokud máte silné elektrotechnické dovednosti, schopnost rychle reagovat na poruchy a vášeň pro udržování bezpečného a efektivního provozu, rádi bychom vás přivítali v našem týmu.

Nástup přímo do kmene společnosti!

Náborový příspěvek 50 000 Kč!

Popis pozice

  • běžné opravy a údržba strojů a zařízení
  • preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku
  • instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad

Požadavky

  • vyučení v oboru elektro
  • platné osvědčení dle NV č. 194/2022 Sb., §6 a více
  • praxi v oboru min. 3 roky, pokud jste absolvent, rádi vás zaučíme
  • technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme

  • jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden
  • roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea
  • až 6 dnů sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000,- Kč/měsíc
  • závodní stravování (snídaně, obědy, večeře – výběr ze dvou jídel)
  • příspěvek na dopravu/ubytování (bydliště vzdálenější 25 km)
  • odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč
  • fyzioterapie ZDARMA
  • údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii
  • vedení účtu u KB a ČSOB zdarma
  • právní poradenství pro zaměstnance
  • týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • kurzy angličtiny ZDARMA
  • slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů
  • firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608
ID inzerátu: 778026