Nástrojář, nástup přímo do kmene

  • TOP zaměstnavatel
  • Šenov u Nového Jičína

Do firmy v Šenově u Nového Jičína zabývající se výrobou a povrchovou úpravou plechových výrobků pro automotive hledáme nové kolegy na pozici nástrojář.

Pokud chceš být součástí naší firemní rodiny a chceš se dále rozvíjet, hledáme právě tebe!

Na nic už nečekej a zašli nám svůj aktuální životopis.

Popis pozice

  • Montáž nových nástrojů pro plošné stříhání a tváření plechů
  • Převážně montáž postupových nástrojů a nástrojů pro ruční zakládání
  • Montáž svařovacích a kontrolních přípravků
  • Aktivní účast na optimalizaci a odlaďování nástrojů
  • Následná údržba nových nástrojů vsériové výrobě

Požadavky

  • SOU strojírenské, nejlépe obor nástrojář, případně alternativní vzdělání v příbuzném oboru
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Praxe v oboru montáže nebo údržby lisovacího nářadí výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení dle odborných schopností a dosavadní praxi
  • Odměnu za docházku
  • Stravenky
  • 2x ročně odměna formou Flexipass
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání v oboru
  • Stabilní zázemí v rodinné firmě s tradicí
  • Přátelské prostředí
  • Bonus k životnímu jubileu
  • Firemní akce
  • Nástup přímo do kmene

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608